18 | 04 | 2024

Nr

Metoodikanõukogu liikme nimi

Amet, kontakt

1 Olga Lutška Metoodikanõukogu esimees ja protokollija,  e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2 Svetlana Stepanenko Metoodikanõukogu liige, loodusõpetuse ainesektsiooni juhataja, e-mail: sSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Tatjana Sonina Metoodikanõukogu liige, tööõpetuse-, muusika-, kunsti ja kehalise kasvatuse ainesektsioonijuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Irina Tõšova Metoodikanõukogu liige, algklasside ja keelekümblusklasside õpetajate ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5 Oksana Garmašova Metoodikanõukogu liige, eesti keele ja keelekümblusklasside ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
6 Natalja Chistyakova Metoodikanõukogu liige, vene keele, kirjanduse, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7 Yuliya Jefanova  Metoodikanõukogu liige, võõrkeelte ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8 Olga Sitkina Metoodikanõukogu liige, matemaatika  ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
9 Kairi Jürgens Metoodikanõukogu liige, HEVko; e-mail: jSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
10 Natalja Netsel Metoodikanõukogu liige, klassijuhatajate ainesektsiooni juhataja, huvijuht; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
11 Ksenija Frolova Metoodikanõukogu liige, KiVa programmi koordineerija;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
12 Irina Gruznova Metoodikanõukogu liige, Liikuma Kutsuv Kooli programmi koordineerija; email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Metoodikanõokogu protokoolid

Protokol nr. 1