20 | 05 | 2024

ToredadTOREdad mängujuhid tulevad appi!

Selle nädala jooksul valmistusid meie kooli õpilased TOREvandi sünnipäevaks ja tegid tundides palju toredaid töid. 26.jaanuaril tulid TOREvandi Sünnipäevale sõbrad, kes õnnitlesid teda ja korraldasid tantsu tunni vaheaegadel. Ringi ”TOREdad mängujuhid tulevad appi" osalejad tantsisid ja laulsid TOREvandile laulu "Sünnipäeva leivapätsi". See oli väga lõbus, energiliselt ja tore!
@MTÜ Noorteühing Tore https://youtu.be/AKZI8zdcZbc

Ringi "TOREdad mängujuhid tulevad appi" juhendaja Ksenija Frolova

На этой неделе ученики нашей школы готовились к дню рождения слоника-TORE и выполнили на уроках большое количество замечательных работ. 26 января в день рождения к TOREvantу пришли друзья, поздравили его и устроили танцевальные перемены вместе с учениками школы. Участники кружка "TOREdad mängujuhid tulevad appi" станцевали и спели для слоника песню "Каравай". Это было весело, энергично и замечательно!

Руководитель кружка "TOREdad mängujuhid tulevad appi" Ксения Фролова