18 | 01 | 2018

Hoolekogu

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2016/2017. õa

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu koosseis:

Nr Hoolekogu liikme nimi Organisatsiooni esindaja Kontaktandmed
1 Nikolai Burdakov Kooli pidaja esindaja
2 Oksana Nikolajeva (esimees) Õppenõukogu esindaja (põhikooli õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Natalja Kahur (sekretär) Õppenõukogu esindaja (gümnaaasiumi õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Vladislav Rjabinin Õpilasesinduse nimetatud esindaja
5 Valeria Smirnova Õpilaste esindaja
6 Oksana Belaja Pohikooliopilaste vane mate esindaja
7 Jelena Fjodorova Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8 Natalya Nekhorosheva Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
9 Viktoria Sahharova Vilistlaste esindaja
10 Marina Tihhomirova Kooli toetava organisatsiooni esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
11 Ljubov Jefimova Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).

Hoolekogu protokollid:

2014-2015.õ.a 2015-2016.õ.a 2016-2017.õ.a.