24 | 10 | 2017

Tervisenõukogu

Tervist edendavate ürituste plaan 2017/2018.õa

Tervisenõukogu 2017/2018.õa

1. Irina Tõšova - tervisenõukogu esimees, keelekümblusklassi õpetaja,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Natalja Netsel- keelekümblusklassi abiõpetaja, tervisenõukogu sekretär,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Vladimir Žavoronkov, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuseõpetaja, maleringi juht,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Marina Gusseva, kehalise kasvatuse õpetaja,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5. Jelena Skvortsova  - tööõpetuse õpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. Jelena Zorin  - kooli medõde,   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Natalja Nikanorova- õppealajuhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Narva Kesklinna Gümnaasiumi koostööpartnerid tervise edendamise valdkonnas:

1. Narva Linnavalitsuse Linnaarstiteenistus
2. Tervise Arengu Instituut
3. Narva AMOR keskusHaigla 6, Narva

Seadusandlus tervise edendamise valdkonnas:
1. Riigikogu 14.06.1995.a Rahvatervise seadus
2. Sotsiaalministri 27.03.2001.a määrus nr 36 „Tervisekaitsenõuded kooli päevakavale ja õppekorraldusele"
3. Sotsiaalministri 15.01.2008.a määrus nr 8 „Tervisekaitsenõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis"
4. Narva Linnavolikogu 15.03.2007.a määrus nr 9 "Narva linna munitsipaalkoolide õpilaste koolilõuna toetuse kasutamise tingimused ja kord"