19 | 04 | 2024

Meie kooli laskurite tulemused

14.-15. veebruaril toimusid Haapsalus laskmisemeistrivõistlused õhust vintpüssist 6-9 klassi õpilaste seas. Narva Paemurru Spordikooli õpilased näitasid häid tulemusi. Võistlusklasside võistlusel võitis teise koha Narva Kesklinna Gümnaasium 789 punkti võrra. Meeskonna osana - Anastassia Olewicz (8.B), Ivan Bulaevsky (8. B), Daniil Arzhantsev, Dmitri Romanov (9.E). Kolmanda meeskonnakoha võtsid Keeltelütseumi õpilased 785 punktiga. Laskurite treenerid on Aleksander Makarov, Andrei Mihhailov, Marina Semkina. (20 tulistast) võistlusel oli Anastassia Olewicz (8.B) esimesel positsioonil 198 punktiga. Anastassia võitis 20st võistkonnast istungist 200 punkti 200-st, Anastassia Olewicz (8.B) võitis 1. koha. Laste kohad määrati keskuse kümnete arvu sihtmärkides.

Kehalise kasvatuse õpetajad