24 | 04 | 2024

Geograafia olümpiaad

09.detsembril 2017.aastal toimus järjekordne geograafia piirkondlik olümpiaad. Osalejaid oli väga palju ning olümpiaad jagati kahte ossa. Esimene osa oli kell 09.30-12.00 Narva Kesklinna Gümnaasiumis ning teine osa oli kell 12.30-13.00 Narva Keeltelütseumis. Osalesid 7.-12.klassid Narva Kesklinna Gümnaasiumis olid kooliõpilased 7-12.kl Vanalinna Riigikoolist, Narva Eesti Gümnaasiumist ja Narva Kesklinna Gümnaasiumist, ülejäänud õpilased olid Narva Keeltelütseumist.

Olümpiaadi ülesandeid lahendati arvutis, kus oli samuti 2 osa:
I osas olid ülesanded, kus tohtis kasutada Interneti
II osas ülesannete lahendamiseks ei tohtinud kasutada Interneti.
Meie koolist osalesid 7.e, 8.a, 8.b ja 9.e klasside õpilased

Meie kooli 9.e klassi õpilane Kaire Kurs saavutas I koha piirkondlikul geograafia olümpiaadil ning 7.e klassi õpilane Karin-Annika Luga saavutas II koha piirkondlikul geograafia olümpiaadil.
Samuti osalesid ka Ilja Jakovlev 8.b kl, Georgi Popovitš 8.a kl ja Mikael Sutov 9.b kl.

Tore, et meie koolis on palju andekaid õpilasi. ÕNNITLEME võitjaid ja soovine neile jõudu, jaksu ja teotahet.